piątek, marca 30, 2012

Lekki wózek spacerowy - Silver Cross Dazzle | wózki dla dzieci w mama-dziecko

Ten post rozpoczyna serię na temat wózków spacerowych, spróbuję przedstawić interesujące modele, ich wady i zalety, a na koniec na blogu pojawi się podsumowanie w postaci tabelki. Być może informacje tu zawarte ułatwią komuś dokonanie wyboru.

Dzisiaj naszą uwagę przykuje niesamowity Silver Cross Dazzle.

wózek silver cross dazzle

Wózki i marka Silver Cross

Logo silver cross
 Produkty marki Silver Cross dostępne są na polskim rynku od kilku lat. Pierwszy wózek tej firmy został zaprojektowany w Anglii w IX wieku, od tego czasu Silver Cross jest uznanym ich producentem. Wózki można znaleźć na całym świecie, także wśród celebrytów.

Więcej na temat wózków Silver Cross na polskim blogu firmy i facebooku, gdzie można znaleźć atrakcyjne konkursy i rabaty.

Spacerówka Silver Cross Dazzle

Wózki Dazzle wyglądają bardzo oryginalnie, jak wszystkie produkty Silver Cross wzbudzają różne emocje, jednak nie można obok nich przejść obojętnie. Szukając lekkiej, zwinnej spacerówki o interesującym, nowoczesnym designie, musimy wziąć pod uwagę Dazzle. Na pewno jest to wózek, który tak jak inne produkty tej firmy może stać się klasykiem...

kolory wózek silver cross dazzle


Wózek w ciągu ostatnich kilku lat zebrał wiele pozytywnych opinii i nagród. I nie mówimy tu tylko o jego wyglądzie, ale też o wysokiej funkcjonalności, która satysfakcjonuje rodziców. Model charakteryzuje się ciekawie zakrzywionymi liniami i miękkimi tkaninami. Tapicerka w atrakcyjnych kolorach jest bardzo starannie wykonana i przyjemna dla dziecka. Dużą zaletą jest wysokość i szerokość siedziska - zmieści się bez problemu całkiem duży 3-4 latek, niestety nie jest już ono aż tak głębokie. Wózek pochylany do pozycji całkowicie leżącej, a proces regulacji jest prosty i płynny. Posiada dużą budkę z okienkiem, a całość wykonano z materiału UPF50. Budka rozkłada się bardzo mocno i jest wentylowana. Aluminiowa rama jest bardzo lekka i estetycznie wykonana. Koła wykonane z ciekawego materiału, powiedziałabym gumopodobnego, na pewno nie jest to plastik, niestety nie udało mi się dotrzeć do konkretnych informacji o materiale, z którego są wykonane. Na pewno zapewniają komfortowe prowadzenie wózka. Dazzle jakby płynął, radzi sobie nieźle nawet na polskich nierównych chodnikach. Sposób składania jest bardzo prosty, można zrobić to jedną ręką i po złożeniu posiada podwójną automatyczną blokadę przeciwko rozłożeniu oraz uchwyt do przenoszenia. Mimo, że tego nie widać, posiada całkiem pojemny kosz na zakupy. Genialnym rozwiązaniem są magnesiki zamiast rzepów lub zamków. Jak każdy wózek ma też on swoje wady. Minusem może być brak pałąka oraz utrudniony dostęp do kosza na zakupy.

Polecam

 Moim zdaniem ten model wózka spacerowego jest bardzo udany, polecam szczególnie tym, którzy mają potrzebę wożenia także starszych dzieci na przykład jako wózek na wyjazdy wakacyjne.

Parametry Dazzle

Cena : od 700 do 1400 zł *
Waga wózka: 6.8 kg

Wózek Rozłożony

Szerokość: 49cm
Wysokość: 94
Długość: 59cm
Wysokość oparcia: 50 cm
Szerokość siedziska: 35 cm
Głębokość siedziska: 30 cm
Średnica kół: 14 cm

złożony wózek dazzleZłożony

Szerokość: 27cm
Wyskość:103cm
Długość:40cm* Wózek można zakupić z lub bez zestawu akcesoriów.
akcesoria wózek silver cross dazzle

Gdzie można kupić Dazzle?

Dazzle jest dostępny w wielu popularnych polskich sklepach internetowych, niestety trudno zlokalizować go "na żywo".
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...