środa, lipca 25, 2012

Aparaty cyfrowe dla dzieci

Aparaty dla dzieci


Twój maluch poluje na  aparat fotograficzny i pragnie zmienić się w małego odkrywcę - fotografa? Nic prostszego - kup mu jego własny aparat. Wybór na polskim rynku nie jest największy, jednak można upolować zabawki vtech czy fisher price w atrakcyjnych cenach. Aparaty występują oczywiście w różnych kolorach - dla chłopców i dziewczynek. Parametry są także zróżnicowane - szczególnie jeśli chodzi o rozdzielczość. 

Aparat dla dziecka od lat 3 - Vtech Kidizoom Twist

Najciekawszą propozycją dla dzieci w wieku około 3 lat wydaje się aparat Vtech Twist z linii Kidizoom. Najnowszy model posiada obrotowy innowacyjny obiektyw, umożliwiający robienie autoportretów.  Dzieci to oczywiście uwielbiają. Vtech Kidizoom Twist może również pełnić rolę kamery włączając w to nagrywanie dzwięku. Aparat jest prosty i intuicyjny w użytkowaniu, posiada kolorowy wyświetlacz 1.8 LCD. Kidizoom Twist oferuje także efekty, które mogą być dołanczane do zdjęć i sprawiają dzieciom dużą frajdę. Dodatkowo aparat zapewnia najmłodszym rozrywkę w postaci 5 łatwych gier. Oczywiście aparat jest w 100% przystosowany dla naszych najmłodszych fotografów, posiada odpowiedni kształt i zabezpieczenia, dlatego jest poręczny i praktycznie niezniszczalny. Duże intuicyjne przyciski ułatwiają dzieciom korzystanie z niego. Oczywiście jakość zdjęć nie jest zbyt dobra, jednak jest to doskonałe urządzenie, z którym maluch może rozpocząć swoją przygodę z fotografią.

aparat dla dzieci vtech kidizoom twist niebieski

aparat dla dzieci vtech kidizoom twist różowyAparaty dla dzieci Fisher PriceBardzo podobne do Vtech modele oferuje producent zabawek Fisher Price. Trzeba zaznaczyć, że zarówno Vtech jak i Fisher Price w swojej linii aparatów dla dzieci posiadają także prostsze modele o gorszych parametrach.aparat fisher price dla chłopca

prosta obsługa aparatu dla dzieci

aparat fisher price fioletowo rozowy dla dziewczynek

konstrukcja aparatu dla dzieci

Aparat dla dzieci na wakacyjną przygodę - robimy zdjęcia pod wodą


Dla starszego dziecka być może warto zwrócić uwagę na model o nieco lepszych parametrach,jednak bez dodatkowych atrakcji i mniej pancerny, za to umożliwiający robienie zdjęć pod wodą do głębokości około 3m. Jest to EasyPix Aparat Cyfrowy - Aqua Bubble Belle W318.

EasyPix Aparat Cyfrowy - Aqua Bubble Belle W318  różowy aparat dla dzieci

Tego typu aparaty są doskonałym pomysłem na prezent, ich ceny w zależności od modelu wahają się w granicach 100-400zł, a sam aparat zapewnia wiele godzin kreatywnej zabawy dla dziecka. Nie jest to zwykła zabawka, która szybko popadnie w zapomnienie.

Już trzylatek może rozpocząć swoją pierwszą fascynującą przygodę z fotografią cyfrową.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...